Gildia Kat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gildia Kat

Forum gildii Kat z Guild Wars
 
IndeksIndeks  KATKAT  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ZAJEfajna propozycja dla .........

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Karem Hakeem

Karem Hakeem


Liczba postów : 30
Join date : 22/02/2010

ZAJEfajna propozycja dla ......... Empty
PisanieTemat: ZAJEfajna propozycja dla .........   ZAJEfajna propozycja dla ......... Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 3:05 pm

ZAJEfajna propozycja dla wszystkich posiadaczy konta mailowego na wp.

Proponuje już teraz zmienić konto mailowe wp (jeśli takie posiadacie), ze względu na powtarzające się problemy z tą pocztą.

Jeśli gw macie zarejestrowane na koncie wp to może sie zdarzyć że pewnego dnia już nigdy się nie zalogujecie.
Jeśli rejestrujecie się na forach to jest szansa że tydzień albo i dłużej będziecie czekać na kod potwierdzający.

Oba te przypadki są mi znane.W celu uniknięcia tych problemów proponuje zmienić to konto (najrozsądniej na gmail)
Powrót do góry Go down
lingueno

lingueno


Liczba postów : 11
Join date : 15/06/2010
Age : 30
Skąd : z Sosnowca

ZAJEfajna propozycja dla ......... Empty
PisanieTemat: Re: ZAJEfajna propozycja dla .........   ZAJEfajna propozycja dla ......... Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 7:55 pm

O to dobrze akurat mam na gmailu ^^ powiem znajomym bo mam kilku kolegów co czasem w gw grają. Dziex za informacje Smile
Powrót do góry Go down
http://www.poolishblood.ugu.pl/
 
ZAJEfajna propozycja dla .........
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» propozycja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gildia Kat :: Działalność :: Pomysły i propozycje-
Skocz do: