Gildia Kat
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gildia Kat

Forum gildii Kat z Guild Wars
 
IndeksIndeks  KATKAT  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 NIEOBECNOŚCI

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
lingueno

lingueno


Liczba postów : 11
Join date : 15/06/2010
Age : 30
Skąd : z Sosnowca

NIEOBECNOŚCI Empty
PisanieTemat: NIEOBECNOŚCI   NIEOBECNOŚCI Icon_minitimeWto Lip 20, 2010 11:04 pm

Siemka wszystkim Smile !! Mam tu taką mała propozycję założenia tematu albo działu o nazwie "Nieobecności" ( w celach wiadomych ). Odrazu zgłoszę SPÓŹNIONĄ moją własną nieobecność i z góry przepraszam was, że tak długo nie przejawiałem znaku życia w GW. No cóż zaczęły się wakacje i większość czasu w te upały bywałem nad wodą a w dodatku podczas ostatnich burz mój komputer został uszkodzony ( cholerny kabelek od neta Mad ) Ale są tego plusy Very Happy . Wreszcie po ośmiu latach załatwię sobie nowiutkiego kompa Twisted Evil TAAK porzucę nędzne 511 RAM na rzecz tych fajnych 4GB Razz Ale to dopiero za tydzień albo dwa... Do tego czasu muszę żyć bez kompa. Pozdrawiam WSZYSTKICH i ponawiam apel o umieszczenie tematu "Nieobecności". Na pewno się przyda podczas wczasów lub innego dłuższego czasu spędzanego w miejscach bez komputera lub takich przypadkach xD

P.S. Piszę z notebooka rodziców.
Powrót do góry Go down
http://www.poolishblood.ugu.pl/
Karem Hakeem

Karem Hakeem


Liczba postów : 30
Join date : 22/02/2010

NIEOBECNOŚCI Empty
PisanieTemat: Re: NIEOBECNOŚCI   NIEOBECNOŚCI Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 2:56 pm

hmm.wiesz- tak naprawdę to :

1.4gb w dzisiejszych czasach to wcale nie jest tak dużo
2.Temat nieobecności - dla mnie to nie ma sensu bo nikt cie z gildii nie wyrzuci nawet jak ciebie rok nie będzie a obecności obowiązkowej nie ma (to nie szkoła)
3.Do założenia tego tematu potrzebny jest admin (jeza) albo moderator (ja) , ale jak wspomniałem wcześniej dla mnie ten temat jest nie potrzebny.No Chyba że reszta szanownie ruszy dupy i może wyrazi swoje zdanie w temacie albo chociaż się zarejestruje Mad

to chyba tyle ^^

p.s. udanych zakupów i wakacji !
Powrót do góry Go down
lingueno

lingueno


Liczba postów : 11
Join date : 15/06/2010
Age : 30
Skąd : z Sosnowca

NIEOBECNOŚCI Empty
PisanieTemat: Re: NIEOBECNOŚCI   NIEOBECNOŚCI Icon_minitimeSro Lip 21, 2010 7:52 pm

Według mnie po prostu taki temat by się troszkę przydał, bo na przykład ktoś sobie robi przerwę na pół roku O_o mi się może to kiedyś zdarzyć to w takim wypadku napisałbym na przykład w takim owym temacie o tej niekrótkiej przerwie.

A propo tego kompa to będę miał możliwość rozbudowy więc nawet jak coś słabo będzie chodził to będę mógł dokupić kostki RAM i procesor będę miał 3,2 GHz albo więcej jak jak znajomy mi dobrze załatwi. Bo ten sprzęcik załatwia mi kumpel mamy co ma własny sklep komputerowy i omówił z nim ten szczegół że ma być komp do gier Smile

P.S. dobrze że jest opcja edit xD
Powrót do góry Go down
http://www.poolishblood.ugu.pl/
Sponsored content





NIEOBECNOŚCI Empty
PisanieTemat: Re: NIEOBECNOŚCI   NIEOBECNOŚCI Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
NIEOBECNOŚCI
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Gildia Kat :: Działalność :: Pomysły i propozycje-
Skocz do: